Sergiu
Cunescu

1923 - 2005

Contact


Vizualizaţi Partidul Social Democrat al Muncitorilor pe o hartă mai mare

Persoane de contact:

Constantin V. Ionescu (Presedinte Executiv): +40(723)16.86.05, +40(741)74.14.69

 

Sediul Central

Adresa:

Sediul Legal: Bucure┼čti, Sector 4, Str. Izvorul Trotu┼čului Nr. 2, Bl. D8, Sc. A, Et. 4, Ap. 10.

Sediul Central: Bucure┼čti, Sector 1, Pia┼úa Valter M─âr─âcineanu Nr. 1-3, Intrarea 5, Et. 1, Cam. 134

Telefon:

+40(21)685.77.16
+40(21)314.89.80

Fax:

+40(21)314.89.80

E-mail:

secretariat@psdm.ro
contact@psdm.ro

Cod Fiscal: 13052907.

IBAN: RO22CECEB31530RON3019966/ROL – CEC Lipscani.

 

Organizatii judetene

Nr. Organizatie Telefon Fax Email
1. Alba 0747.334.620   alba@psdm.ro
2. Arad     arad@psdm.ro
3. Arges     arges@psdm.ro
4. Bacau     bacau@psdm.ro
5. Bihor     bihor@psdm.ro
6. Bistrita-Nasaud     bistrita-nasaud@psdm.ro
7. Botosani     botosani@psdm.ro
8. Brasov 0745.045.503 0368.464.088 brasov@psdm.ro
9. Braila     braila@psdm.ro
10. Buzau     buzau@psdm.ro
11. Caras-Severin 0720.091.218   caras-severin@psdm.ro
12. Calarasi     calarasi@psdm.ro
13. Cluj     cluj@psdm.ro
14. Constanta 0747.402.391   constanta@psdm.ro
15. Covasna     covasna@psdm.ro
16. Dambovita     dambovita@psdm.ro
17. Dolj   0251.410.580 dolj@psdm.ro
18. Galati     galati@psdm.ro
19. Giurgiu     giurgiu@psdm.ro
20. Gorj     gorj@psdm.ro
21. Harghita     harghita@psdm.ro
22. Hunedoara 0721.277.786   hunedoara@psdm.ro
23. Ialomita     ialomita@psdm.ro
24. Iasi     iasi@psdm.ro
25. Ilfov     ilfov@psdm.ro
26. Maramures     maramures@psdm.ro
27. Mehedinti     mehedinti@psdm.ro
28. Mures   0265.426.099 mures@psdm.ro
29. Neamt     neamt@psdm.ro
30. Olt 0745.757.815 olt@psdm.ro
31. Prahova   prahova@psdm.ro
32. Satu Mare     satu-mare@psdm.ro
33. Salaj     salaj@psdm.ro
34. Sibiu     sibiu@psdm.ro
35. Suceava     suceava@psdm.ro
36. Teleorman     teleorman@psdm.ro
37. Timis 0766.587.033   timis@psdm.ro
38. Tulcea     tulcea@psdm.ro
39. Vaslui     vaslui@psdm.ro
40. Valcea     valcea@psdm.ro
41. Vrancea     vrancea@psdm.ro
42. Bucuresti 0741.741.469   bucuresti@psdm.ro
43. Bucuresti Sector 1     bucuresti1@psdm.ro
44. Bucuresti Sector 2     bucuresti2@psdm.ro
45. Bucuresti Sector 3     bucuresti3@psdm.ro
46. Bucuresti Sector 4     bucuresti4@psdm.ro
47. Bucuresti Sector 5     bucuresti5@psdm.ro
48. Bucuresti Sector 6     bucuresti6@psdm.ro
49. Bucuresti Ilfov     ilfov@psdm.ro
50. Diaspora     diaspora@psdm.ro